LKS BIAŁA BRUNARY vs LKS Uście Gorlickie

Po zimowej przerwie nasza drużyna zmierzyła się z liderem klasy A .  LKS Uście Gorlickie.

Jak było widać Goście przyjechali z wielką pewnością wygranej lecz nie było tak łatwo nie uzyskali wyniku jak zapowiadali ,,dwu cyfrowy będzie '' Pierwsza połowa była ewidentnie pod dyktando gospodarzy lecz to Goście zaczęli zdobywać bramki jako pierwsi. Nie zabrakło też błędów sędziowskich które przeważyły również na wyniku spotkania, nie podyktowany rzut karny po zagraniu ręką w polu karnym przez zawodnika gości jak i błąd w podejmowaniu podyktowania dla gości aż dwóch rzutów karnych jak się okazało po meczu nie słusznie. Nie zabrakło również błędów po stronie Gospodarzy dużo dogodnych sytuacji lecz zabrakło odrobinę szczęścia mecz zakończył się wynikiem 5 - 1 dla Gości. Widzów było około 100